איך בודקים האם אני זכאי לבחינת פסיכמוטרי מותאמת

מבוא: מהי בחינה פסיכומטרית מותאמת?

בחינת פסיכומטרי מותאמת היא הערכה המותאמת לצרכיך. זה יכול להיות מותאם לאנשים עם מוגבלות או לאנשים מבוגרים.

ישנם שני סוגים של בדיקות אדפטיביות: מנוהלות במחשב ונייר ועיפרון. המבחני הסתגלות המנוהלים על ידי מחשב משמשים לעתים קרובות עם אנשים עם מוגבלויות או כאלה שמתקשים לקרוא ולכתוב באנגלית. לעתים קרובות משתמשים במבחני נייר ועיפרון מסתגלים עם אנשים מכל הגילאים והיכולות, במיוחד כאשר המבחן צריך להסתיים בשפה שאינה אנגלית.

הבחינה הפסיכומטרית המותאמת היא מבחן פסיכומטרי אשר שונה בהתאם לצרכיו של אדם עם מוגבלות. הבדיקה נועדה להיות יותר נגישה ומתאימה לנבדק.
למידע מורחב בנושא של איך בודקים האם אני זכאי לבחינת פסיכמוטרי מותאמת והקלות פסיכומטרי נא לבקר ב- mtml.co.il

בבחינה פסיכומטרית מותאמת יהיו סעיפים שונים וכן מגבלות זמן שונות לכל סעיף. ישנם גם שינויים בהנחיות שניתנו לנבדק, וייתכנו הנחיות נוספות לשימוש בטכנולוגיה מסייעת במידת הצורך.

מהי בדיקה פסיכומטרית ומדוע אני צריך אותה?

מבחן פסיכומטרי הוא סוג של מבחן המשמש למדידת היכולת הקוגניטיבית של האדם. בדרך כלל הוא מתנהל על ידי המעסיק על מנת להעריך את כשירותו של הפונה ואת התאמתו לתפקיד או תפקיד מסוים.

את המבחן הפסיכומטרי עורך המראיין, שישאל אותך שאלות על אישיותך, תחומי העניין והמוטיבציה שלך להגשת מועמדות לתפקיד. המראיין גם יבקש ממך להשלים משימות במחשב כדי שיוכלו למדוד את ביצועך במצבים מסוימים. המבחן הפסיכומטרי נמשך בסביבות 45 דקות וזה לא אמור להיות קשה מדי אם אתה לא עצבני או חרד מזה.

מבחן פסיכומטרי הוא הערכה פסיכולוגית המודדת את תכונותיו, כישוריו ויכולותיו של הפרט. הוא משמש למדידת ההתאמה של מישהו לעבודה מסוימת או למסלול לימודים.

מבחן פסיכומטרי הוא בחינה המודדת את כישוריו, יכולותיו ותכונותיו של הפרט. הוא משמש כדי למדוד אם מישהו מתאים לעבודה או לתוכנית לימודים. ישנן סיבות רבות לכך שאתה עשוי להיות זכאי למבחן פסיכומטרי מותאם. אלה כוללים אם יש לך לקות למידה, אם אנגלית היא לא השפה הראשונה שלך או אם יש לך ליקויים תחושתיים כגון אובדן שמיעה או לקות ראייה.

איך להתכונן למבחן פסיכומטרי מותאם – טיפים של מטפל בבריאות הנפש

הדרך הטובה ביותר להתכונן למבחן פסיכומטרי מותאם היא להיות כנה לגבי הבריאות הנפשית שלך. זה לא דבר רע, וזה לא אומר שאתה פחות בן אדם.

הדבר החשוב ביותר בהכנות למבחן פסיכומטרי מותאם הוא להיות כנה עם עצמך ועם המטפל שלך. אם יש לך בעיות נפשיות, הם צריכים לדעת. חשוב שהם ידעו עם מה הם מתמודדים כדי שיוכלו לתכנן את הטיפול הנכון עבורכם.

הכנה למבחן פסיכומטרי מותאם היא משימה לא פשוטה. אתה צריך לעשות הרבה הכנה ומחקר לפני שאתה יכול לגשת למבחן. אתה צריך לדעת מה הם הדברים שאתה צריך לעשות כדי שתוכל להצליח בבחינה.

חשוב שתדעו מהן הדרישות לפני שאתם מתחילים להתכונן למבחן. אם אתה רוצה להיות זכאי למבחן פסיכומטרי מותאם, אז חשוב שהמטפל שלך העריך את הצרכים שלך והמליץ לך על סוג זה של מבחן.

אם זה לא המקרה, אז אולי יהיו אפשרויות אחרות פתוחות עבורך, אבל יהיה זה חכם אם המטפל שלך ייעץ על כך קודם.

תפריט נגישות