איך לבחור מתנות לחגים לעובדים?

אתה יכול לשלב מתנות מכולת עם פריטים ממותגים כדי ליצור קופסת מתנה לחג המולד באיכות גבוהה שתוכל לשלוח הביתה לעובדים שלך. התאם אישית אוזניות עם לוגו מותג שהעובדים יאהבו בשל קלות השימוש, הרבגוניות והמודעות הגבוהה שלהם למותג. ערכת מתנות פצצת שוקולד חם מגניב – כפות חלולות של שוקולד חלב במילוי מיני מרשמלו יחד עם מותג 16 גרם לבחירתכם – ארוז בשקית מתנה מודפסת עבור מתנת חג מולד אישית לעובד.

אם אתה מחפש מתנה לעובד מלא מוחצנים במשרד שלך, אולי תרצה לבחון את המתנה המוצגת למעלה, אחת מהבחירות המובילות שלנו לסלי מתנה לעובדים.

להלן כמה רעיונות למתנות יזמיות להראות לעובדים שלך שזה חשוב לך

להלן כמה מתנות חג מולד מבריקות כדי לעודד את הצוות שלכם בעונה החגיגית הזו כדי לעזור לכם לבחור את מתנות חג המולד הטובות ביותר לצוות שלכם. תסתכל על המבחר הרחב שלנו של רעיונות מתנה מקסימים לחג החברה כך שתוכל לעורר את העובדים שלך בעונת חג המולד.

לחברות המאפשרות לעובדיהם לעבוד מהבית

מתנות חג מולד מתחשבות יכולות לעזור להם לבצע את עבודתם טוב יותר. פגישות וירטואליות הפכו לדרך פופולרית לשיתוף פעולה במקום העבודה והעובדים מעריכים מתנות חג המולד המקלות על עבודתם היומיומית. מתנות במסיבות או בספר השנה של החברה מוערכות גם בתקופה מיוחדת זו, אומרים בעלי עסקים, ומוסיפים כי מתן אפשרות לעובדים לתרום מזון או מתנות במהלך החגים יכולה להיות מתנה מחזקת מבחינה מוסרית.

אחד הרושמים הגדולים ביותר שאתה יכול לעשות מהעובדים והעמיתים שלך

הוא משרד חגיגי עם מתנות חג המולד. מתנות חג המולד יגרמו לעובדים לחייך, ייצרו פריטים שנראים לכם מרגשים כשאתם עוטפים אותם במסיבות חג המולד. הגדל את הפרודוקטיביות, את החברה ואת המוניטין שלך כמעסיק על ידי מתנת עובדים מושלמים לחגים.

מתנות הכרה לעובדים עובדות עם טקטיקות הכרה אחרות כדי לגרום לעובדים להרגיש מוערכים ומעורבים במשימה הארגונית. מתנות חג המולד לכל העובדים צריכות להיות דברים מהנים שניתן למסור באירועים מיוחדים ובמהלך החג השנתי.

אתה יכול לשקול לתת לעובד שלך קופסת מתנה משוקולד נחמדה כחלק ממאמצי המתנה שלהם. כדי להגביר את השמחה, תוכלו לתת להם גם מסגרת צילום דיגיטלית, שהיא רעיון מתנה מצוין לחג המולד.

אם כבר מדברים על מתנות שלא עולות יותר מדי, אלה דברים שמציעים גמישות, בעלי השפעה מועטה על העסק שלך ויכולים לעזור להפחית את הלחץ שהעובדים חשים בתקופה זו של השנה.

עדיף לתת לעובדים שלך שובר מתנה כמתנת חג המולד

כך שיוכלו להחליט בעצמם כיצד הם רוצים להשתמש בו. שקול את המתנות הטובות ביותר לחג המולד לשנה החדשה לעובדים השנה, החל מעונת החגים והווילון לשנה שאחריה. עד כמה שזה קשה לבחור את המתנה האידיאלית למי שלא מתאים לה, יש לנו כמה הצעות פוריות עבורך, אחת מתנות חג המולד הטובות ביותר לעובדים שלך, כדי שיוכלו להשיג את מבוקשם.

תן לעובדים שלך מנוי חינם לפלטפורמת ה- OTT, כמו נטפליקס, אמזון פייר TV או HBOX לאושר טהור, וזה יספיק כדי להאיר את החג.

מוצע במגוון צבעים וזוגות עם 20 שמנים אתריים

צנצנת Vitruvius זו מתנה נהדרת להראות את הערכת הצוות לממצאיו הייחודיים. מתנה זו תעזור לעובדים להירגע לאחר יום עמוס ומלחיץ בעבודה כמתנת הערכה צוות ייחודית לעובדים היברידיים. עוד רעיון למתנת חג שצריך לקחת בחשבון הוא סווג הצוות הדביק הזה, שיקבל הרבה חזרות, וחבילת היפ מפטגוניה.

בהתאם לטיפים ולנימוסי החופשה שלנו

עליך לשקול לתת לעוזר 50 $ מכיוון שהם נוטים יותר לעבוד עבורך מאשר לקנות לעובדים או לעמיתים אחרים, ו 50 $ עשוי להיראות מעט מוגזם. מתנת חג מולד מדהימה נוספת לעובדים מרוחקים היא שהם עובדים מרחוק וההפרדה הפיזית יכולה להיות מתישה. אתה יכול לבחור להעניק לעובדים שלך קבוצה יפה של כוסות יין כדי לשפר את החוויה שלהם בטעימת יין טוב עם מקורביהם הקרובים ביותר.

לעסקים גדולים וקטנים

תהליך החיפוש וההזמנה של מתנות חג המולד המושלמות לעובדיהם יכול להיות סיוט של ממש, במיוחד סביב זמן חג המולד. עם זאת, לפני החגים, יש לכם את ההזדמנות המושלמת לשמח את העובדים בעבודה ובבית במתנות חג מולד חשובות.

החורף הקרוב

פלטפורמה מקוונת מבוססת סן פרנסיסקו לספרים בהוצאה עצמית, הפתיעה את 80 עובדיה במתנת חג מולד ייחודית, אומר פיט וילאן, מנהל החטיבים של חברת Blurb. במקום נושא שנתון תאגידי, אומר ג'ורדן, חברות משתמשות ב- Blurb בכדי לכתוב היסטוריה של החברה לעובדיהן, לסמן אבני דרך, לחגוג את סיום הפרויקטים הגדולים ולהפיץ אותו כמתנת חג המולד לעובדים. הסיווג שלנו של מתנות חג המולד הייחודיות הטובות ביותר לעובדים הוא בחירה המגיעה כבונוס: זה בהחלט פופולרי בקרב עובדים קוסמופוליטיים שאין להם גינה מלאה ממנה להנביט זרעים משלהם.
עבור עוד מידע בנושא של מתנות לחגים באפשרותך לבדוק כאן: logogift.co.il

במילים פשוטות, שוקולד במעטפה זעירה עם צ'ק הוא כל מה שצריך כדי להיות מתנת חג המולד המושלמת לעובדים, כל עוד הם מבינים את יסודות העסק.
למידע נוסף אודות מתנות לעובד ואיך לבחור מתנות לחגים לעובדים? עליך לגלוש לאתר giveaway.co.il

תפריט נגישות