אתגרי סליקה נפוצים של עסקים קטנים

ניהול עסקאות של עסק קטן אינו משימה קלה. מטיפול בעיבוד התשלומים ועד לשמירה על ספרים מסודרים, יש הרבה אתגרים שעלולים לצוץ בדרך. לכן, חשוב לדעת כיצד למקסם את התכונות הקיימות של פלטפורמת התשלומים שלכם, או לבחור אפשרות טובה יותר על מנת לנהל ביעילות את העסקאות.

כדי לעזור לכם להתכונן, ולמנוע מכם לעשות את הטעות של ויתור על פתרון סליקה לעסק שלכם, הכנו רשימה של האתגרים הכי נפוצים בהם אתם עשויים להיתקל.

אבטחת מידע

לנוכח המגמה הגוברת של גניבת מידע ונתונים מעסקים, כולל עסקים קטנים, אחד האתגרים הגדולים ביותר בעיבוד תשלומים הוא לשמור על המידע של הלקוחות. ללא המערכות המתאימות, אתם עלולים לסכן את הלקוחות שלכם, ולחשוף אותם להונאות

עליכם להגן עליהם, בכך שתוודאו כי שירותי התשלומים שלך עומדים בקני אבטחת הנתונים של תעשיית כרטיסי התשלום – PCI – DSS. זה לא רק יגן על הלקוחות, אלא גם עליכם מפני תביעות והכחשות עסקה.

חוסר אינטגרציה

בבתי עסק מסוימים, עובדים עדיין מעדכנים את רשומות העסקאות בספרים באופן ידני, בשל מחסור בפלטפורמת תשלום מודרנית. עבודה זו מייגעת ולא רק זה, אלא שהיא גם חושפת את העסק שלכם לסיכונים שונים כמו אובדן מידע, משאבים מבוזבזים ונתונים משוכפלים.

על ידי שימוש בפלטפורמת תשלום משולבת, תוכלו לחסוך זמן ולצמצם שגיאות על ידי עדכון אוטומטי של רשומות העסקאות בזמן אמת. זה גם יגביר את יעילות העיבוד שלכם, וישאיר לכם יותר זמן להתמקד בצרכים עסקיים אחרים.

עמלת עיבוד גבוהה

עד כמה נקודת המכירה (POS) שלכם טובה? זה תלוי בין השאר בעלות שלה. אם אתם צריכים להעביר חלק גדול מהרווחים שלכם לספק בכל יום, אז לא הרבה. במצב כזה, כדאי להשוות מחירים ולמצוא חברת אשראי שמעניקה את השירות בעמלה נוחה יותר.

חשוב למצוא ספק סליקה שיוצר איזון מושלם בין מחיר ואמינות.

תשלומים מרובי-ערוצים

אם שירות התשלומים שלכם תומך רק בתכונות מסוימות של עיבוד, זה לא מאוד יעיל. אתם עלולים למצוא את עצמכם משתמשים בספק אחד לעיבוד תשלומים בקופה, באחר לתשלומים מקוונים ובספק נוסף למשלוחים באתר.

למרבה המזל, יש פתרון קל בדמות פלטפורמת תשלום רב-ערוצית משולבת. על ידי איחוד כל סוגי עיבוד התשלומים שלכם תחת פלטפורמה אחת, אתם יכולים להבטיח חווית תשלום מהירה יותר, פשוטה יותר ומשתלמת יותר.

חוסר תמיכה

כאשר יש לכם ספק שאינו פועל לאחר שעות העבודה הרגילות, אתם עלולים להסתבך אם תיתקלו בבעיות ובתקלות ולא תהיה לכם תמיכה.

זו הסיבה שאתם חייב למצוא ספק סליקה לעסק ם שלא רק מציע שעות פעולה נרחבות לעיבוד כרטיסי אשראי, אלא גם זמין מסביב לשעון עם תמיכה אמינה. זה יבטיח שאתם והלקוחות שלכם תימנעו ממצבים לא נעימים.

תפריט נגישות