הדפסת תמונות על עץ

הדפסה צילומית על עץ שונה משיטות אחרות, כמו הדפסת פוטומונטאז' והדפסת סובלימציה על עץ, בכך שלא מדפיסים תחילה את התמונה על נייר ולאחר מכן מדביקים או מעבירים את התמונה על פני העץ. לאחר מכן מרחתי שכבה עבה של מדיום ג'ל על פיסת העץ החלקה ועל הצד המודפס של התמונה. התמונות מודפסות ישירות על משטח עץ ללא רקע לבן.

בין אם אתה רוצה להבליט את התמונה שלך בגלריה מלאה בתמונות אחרות

להפוך למישהו מתנה ייחודית, או פשוט לפרסם תמונה מושכת את העין על הקיר, טביעות עץ הן דרך מצוינת לעשות בדיוק את זה. תהליך הדפסה באיכות גבוהה וחומרי WhiteWall מבטיחים לתמונות העץ שלך מראה מיוחד. הדפסי עץ מותאמים אישית הם דרך תוססת ומקורית להציג את התמונות האהובות עליך. אפשרות אור עדינה לקישוט הקירות שלך – והארנק שלך. בין אם בבית, בסטודיו לגינה או בקוטג' הכפרי, הדפסי תמונות על עץ ימלאו את סביבתכם בפאר טבעי שאין לעמוד בפניו.

הדפסי העץ המותאמים אישית שלנו הם דרך מצוינת להציג תמונות של חגים

ימי הולדת, חתונות, ימי נישואין ורגעים מיוחדים אחרים. בעוד שרוב התמונות ייראו טוב כמו הדפסי תמונות על עץ, חלקן ייראו מדהימות ומדהימות. מודפס על אישור FSC * חצי אינץ' מייפל, ההדפסים האהובים עליך יועצמו על ידי המרקם הטבעי והיופי של משטח העץ.

בין אם אתה רוצה להשתמש בו עם מסגרת תמונה מסוגננת ומודרנית

או עם משהו פשוט ופשוט יותר שיתאים לטקסטורה של העץ, ניתן להשתמש היטב בהדפסי תמונות מעץ עם מסגרת התמונה, או שאתה יכול להשתמש בה לבד. אנא ודא שהתמונה שלך משקפת לפני ההדפסה, מכיוון שהנחנו אותה על העץ עם הצד המודפס כלפי מטה.

כאשר אתה מניח את התצלום שלך על חיתוך עץ, אתה מדפיס על פיסת טבע. חשבו אחורה עם תמונה של יום מיוחד וצרו מזכרת עם הדפס עץ. שמרו על סנטימנטליות עם הצעת מחיר מותאמת שיוכלו להסתכל אליו אחורה במשך שנים רבות.

הצילומים המשיגים מטרה זו מנצלים את התכונות שנותנות להדפסי עץ את הקסם

הדפסת סובלימציה פירושה שהמרקם והעץ נראים במלואם בתמונה שלך. הם מוסיפים עיצוב ייחודי ומושך את העין לכל תמונה שבהחלט ימשוך את תשומת הלב של אנשים. כאשר אתה מוכן להציג הדפסי עץ משלך, Printique מקל עליך לעשות זאת.

עץ

הוא דרך מצוינת להדפיס אותם מכיוון שהוא מציע מרקם שלא ניתן להשיג עם נייר ויכול להיראות כאילו הוא נחתך ללוח. עם כל התכונות הייחודיות הללו בחשבון, לא כל התמונות מתאימות להדפסת עץ בודדת. בדקתי הדפסה על נייר הקפאה, נייר פרגמנט, נייר איתור עץ ונייר טריקו.

הקפדתי על זה לפני שהברגתי אותם פנימה ועדיין הכנסתי את היד מתחת למכבש תוך הברגה איטית של הפלטה כדי לוודא שהעץ לא מתרחב.

ישנן דרכים רבות ושונות להדפיס על עץ

אבל לא רציתי להשתמש בשום שיטה הכוללת כימיקלים, כלים מפוארים (או מכונות), או בלבול (כמו שיטת Modge Podge). ככל שתבצעו יותר הדפסות על עץ, כך זה יהיה זול יותר, שכן בפעם הבאה תצטרכו לקנות רק את מחזיק ההדפס, העץ והג'ל. אתה יכול אפילו לשפר את המראה הטבעי על ידי שילוב הדפס העץ שלך עם ריהוט עץ ואביזרי בית שונים. הצעד הראשון, כמובן, הוא למצוא את טביעת הרגל הנכונה שברצונך להעביר לעץ.

לפני הדפסת תמונות/תמונות, אתה צריך לעשות דברים מסוימים. לאחר מריחת החומר המודפס על העץ, מתלה הג'ל יכול לחולל פלאים. השתמש בתמונות הניתנות להדפסה בחינם או בתמונות האהובות עליך כדי להוסיף עניין לקישוטי ההדפסה.

לאחר הדבקת ההדפס על העץ

חשבתי שעדיף למרוח צבע על הקצוות כי התמונה שלי מעט קטנה מחתיכת עץ. יש לי רק מדפסת הזרקת דיו, אז אני שולח את התמונות לסטייפלס להדפסה. אז קניתי בול עץ קרוב ככל האפשר לגודל התמונה. לאחר ההדפסה על נייר ההקפאה, קורעים בזהירות את נייר הדבק וחותכים את עודפי נייר ההקפאה מסביב לתמונה.
למידע נוסף בנושא של הדפסת תמונות על עץ ניתן להעיף מבט ב- blocka.co.il

רציתי לבצע העברה של תמונות של עץ

מכיוון ששיתפתי כיצד להעביר מכתבים לעץ. אם הנייר דק מדי, הוא לא ייתקע במקומות מסוימים וייתכן שההדפסים לא יעברו. ישנם כמה שלבים שתצטרכו לבצע בשלב זה מכיוון שכאשר הוא יתייבש תשימו לב שעדיין יש סיבי נייר על העץ. טען את נייר ההקפאה המחובר לנייר המדפסת לתוך המדפסת כך שיודפס על נייר ההקפאה כשהצד המבריק כלפי מעלה.

לבסוף

הוספנו שכבה של מוצר בשם Soft Wax כדי לאטום את ההדפסה ולגרום לה להיראות יפה וחלק. בדיוק כמו שעווה למכונית שלך, תן לו להתייבש ואז נגב אותו עם מטלית כדי להחליק אותו. יכולתי להימנע מכך על ידי הפיכת התמונה ב-Microsoft Paint לפני הדפסתה.

אז השתמשנו במוצר שנקרא Pigment כדי ליישן את קצוות ההדפסה (כמעט כמו וינייטה עם מרקם מחוספס). יכולתי לשפשף אותו עם האצבעות ולראות אם הנייר עדיין שם או לא. יש למרוח שכבה אחת של מדיום ג'ל על כל העץ.

מכיוון שהשתמשנו בשתי חתיכות עץ

היינו זקוקים לסוגרי עיגון כדי לוודא שהעץ מודבק זה לזה. מרחו שכבה בינונית של Mod Podge על העץ עד לכיסוי מלא. קל יותר להשתמש בגיליון נייר עבה כמו קרטון, אבל נייר מדפסת רגיל יעבוד. ספל תמונה חינם * עם קוד FREEMUG תקף עם משלוח של $9.99 לספל.

תפריט נגישות