הישרדות 3

התייחסו לשני המצבים הראשונים (טרימסטריום ללא אוויר ו -3 שעות ללא מחסה) כשניים מהמצבים השכיחים ביותר בהם נתקלים אנשים הזקוקים לתשומת לב מיידית הן מכיוון שהזמן מוגבל ואינכם יכולים לסמוך על מישהו שיציל אתכם בזמן. אם מחלה מאיימת על הנשימה או על יכולתו של הדם להפיץ חמצן, מצב ההישרדות המיידי ביותר הוא אסתמה או תגובה אלרגית. לכן היו ערניים, היו מוכנים, ואל תוותרו על משאף ועל אפינפרין חירום כפי שנקבע על ידי הרופא שלכם. עליך לשאת תעודת זהות רפואית, ללבוש צמידים מזהים רפואיים ולהודיע לאחרים על האלרגיות שלך.

בעיות כאלה קיימות

אך הן אינן מוגבלות לרוב הילדים והצעירים. כאשר מדענים החלו לעקוב אחר אנשים שנולדו לבגרות ולגיל העמידה, אורבו בעיות בריאות. מתוך 5,391 הפגים, ל -78% מהם הייתה מחלה אחת לפחות המתבטאת בגיל ההתבגרות או בבגרות המוקדמת, כגון הפרעה פסיכיאטרית לעומת 37% מהמבוגרים.

כיום, בתי חולים רבים מטפלים ומצילים תינוקות בגילאי 22-24 שבועות. שיעורי ההישרדות משתנים בהתאם למיקום וסוג ההתערבות שבית החולים יכול לבצע. בבריטניה, למשל, מהתינוקות שטופלו בלידה, 35% שרדו בשבוע 22, 38% בשבוע 23 ו -60% בשבוע 24.

שיעורי ההישרדות נותנים לך מושג כמה אנשים עם אותו סוג או שלב של סרטן יהיו חיים לתקופה מסוימת (עד 5 שנים) לאחר האבחון

אלה עם משך קצר יותר (פחות מ -3 חודשים) משיגים תוצאות דומות מבחינת הישרדות ללא הישנות כמו אלו עם RFS ומשך ארוך יותר. שיעור ההישרדות אינו אומר לך כמה זמן תחיה, אך הוא יכול לעזור לך להבין טוב יותר את הסיכוי שהטיפול שלך יצליח.

מחקר זה דיווח על ניתוחי הישרדות כוללת (OS) משלושה מחקרי שלב טוסקה טוסקה עם שישה צעירים במעי הגס

במחקרים אלה נחקרו תוספים וזמני כימותרפיה שונים בחולים עם שלב II או שלב IV בסיכון גבוה. בהתחשב בצורך לספק תוצאות ארוכות טווח להישרדות כוללת [OS], עדכנו את המחקרים הללו עם תוצאות ממחקר שלב III לתוצאות לטווח ארוך יותר עבור RFS ו- OS.

המטופלים עדיין היו בחיים בזמן הניתוח וצונזר על מידע הסטטוס העדכני ביותר. ההישרדות הכוללת הייתה נקודת הסיום המשנית, שהוגדרה כזמן מהטיפול למוות, ללא קשר לסיבה.

לאחר 5 שנים, שיעור הכשל המקומי עמד על 3.1% לסוג I ו -1.7% לפרוטוקולים מסוג II. יתכן כי ניתן לזלזל בכשל מרחוק עקב כישלון מקומי מהיר בחולים המקבלים כימותרפיה במקביל במינון נמוך, הוסיף.

לדוגמה, במקרה של סרטן השד, עדיין לא הוכחה יעילותן של תקופות כימותרפיות ארוכות יותר, המביאות לתוצאות טובות יותר של סרטן שאינו בסיכון גבוה. הנתונים הסטטיסטיים יכולים לבלבל ולהוביל לשאלות נוספות.

הנקודה העיקרית של סעיף 3

היא שעלינו להתמקד בבעיה המיידית. אין צורך לדאוג לאוכל, והסכנה הגדולה ביותר להישרדותך היא היפותרמיה כאשר הבגדים שלך רטובים. אני חושב על הישרדות בטבע בהקשר של מצב הישרדות, כי זה מה שזה, לא משנה איפה זה מתרחש, ושם החוק הזה חל.

התייבשות

היא דבר שעלינו לדאוג לו כשאין לנו מים. על פי מחקר שנערך לאחרונה, מים מהווים 60 אחוז ממשקל הגוף של האדם, ואיבוד של עד שלושה אחוזים ממשקל זה עלול להוביל להתייבשות. אם אתה שואל את האדם הממוצע כמה זמן היו המים האחרונים, התשובה היא כ -3 ימים.

למשל

לאנשים שחולצו מהמים הקרים לאחר טביעה או תאונה יש כ -40 דקות להתאושש מפגיעה מוחית. בתוך עשר דקות, הכל קשור למשך כמה זמן המוח חי וכמה זמן הנזק המוחי הוא בטוח. שלוש דקות הוא הזמן בו תאי העצב סובלים מנזק רב ובעיות לטווח ארוך הופכות להיות יותר סבירות.

הכנה היא עניין רציני לכולנו, אף אחד מאיתנו לא רק רוצה לשרוד, אנחנו רוצים לשגשג. הוא מספק סקירה ברורה וכללית של שיקולים לוגיסטיים להקמה והטמעה של מערכות תומכות חיים.

תפריט נגישות