השתלת שיניים בשיטת אול און פור All On 4

בנוסף, הליך All-on-4 אינו מצריך השתלת עצם עבור מטופלים רבים, דבר המקובל בהליכי השתלה מסורתיים. השתלות שיניים מסוג All-on-4 מציעות יתרונות רבים על פני שתלים ותותבות קונבנציונליים. שתלי All-on-4 הם אופציה נהדרת עבור אנשים בכל הגילאים שאיבדו את כל השיניים, ורוב המטופלים מרוצים לחלוטין מהתוצאות. עם ארבעה שתלים בלבד, ניתן להחליף את כל השיניים בפה העליון או התחתון.

לאחר שהעצם שלך החלימה מסביב לשתלים (מה שעשוי להימשך מספר חודשים), תחזור לדר' ריד כדי להסתגל למשן הקבוע שלך, שתהיה אפילו יותר חזקה וטבעי מהתותבת הזמנית שלך.

המושתל יעריך את מצבך

ואם הוא חושב שאולי תצטרך להחליף שיניים בקשת העליונה והתחתונה, הוא עשוי להציע לך לבצע את ההליך בשתי הקימורים בו זמנית. טיפול זה גם זול יותר מהחלפת כל שן בשתלים נפרדים. בדרך כלל, הטיפול כולל ארבע השתלות שיניים ומערכת של שיניים חלופיות חדשות קבועות הנתמכות על ידי שתלים דנטליים.

ניתן לתקן שיניים תותבות מיד לאחר השתלת השתל

במקום שהמטופל יצטרך להמתין שישה חודשים או יותר להחלמה, כפי שקורה בשתלים מסורתיים. במקרים מסוימים, ניתן למטופל לבצע תיקון תותבת קבועה ביום הניתוח. צוות רפואת השיניים מספק למטופלים הנחיות היגיינה ספציפיות בהתאם לדרישות הבריאות.

סילון מים או מכשיר מיוחד יכולים לעזור לנקות כראוי את האזורים סביב השתלים. שימוש בחוט דנטלי או בחוט דנטלי לניקוי מתחת לתותבת הוא גם קריטי שכן אי אפשר להסיר שיניים לניקוי חניכיים ושתלים דנטליים.

אם נדרשת עקירת שן לפני הנחת השתל, לרוב ניתן לבצע אותה באותו היום. לאחר מכן מניחים את השתלים, ועליהם להמתין מספר חודשים עד שהשתלים ירפאו לפני שיוכלו להצמיח שיניים חדשות שמישות. השיניים המחוברות לשתל ביום הניתוח הן זמניות.

לאחר הנחת השתלים, ד"ר ריד יצמיד סט של שיניים זמניות לשתלים. כשהפה שלך מוכן, ד"ר ריד יניח את השתלים בעצם הלסת שלך.

לאחר מכן הם יכולים לחבר תותבת קבועה בארבעת האזורים הללו למראה פה חלק. כל מה שאתה צריך הם ארבעה שתלים במיקום מדויק בחלק העליון של הפה שלך וארבעה בתחתית כדי להחזיר את החיוך המלא שלך.

השתלת שיניים בשיטת אול און פור All On 4 דרך אתר החיוך שלי my-smile.co.il

ברגע שהשתלים משולבים בעצם הלסת

הם מחליפים את השן החסרה. המנתח סוגר את הפצעים עם תפרים מתמוססים ומניח תותבות זמניות על ראשי השתלים. מניחים תותבות זמניות ולאחר שהעצם החלימה תוך שלושה עד שישה חודשים, ניתן להניח תותבת סופית. הליכים אלה משתמשים ב-6-8 שתלים קונבנציונליים לתמיכה בגשר, אשר לאחר מכן מצויד בתותבת (סט שלם של שיניים עליונות או תחתונות).

ההליך ידוע בשם "All-on-4 (r)" מכיוון שנדרשים רק ארבעה שתלים

כדי לתמוך בקשת המלאה של השיניים החדשות שהתקבעו. All-on-4 הוא טיפול שתלים מהשורה הראשונה להחלפת סט שלם של שיניים בקשת העליונה או התחתונה בפחות ממחצית השתלים הנדרשים בהשתלות המסורתית. התקנת השתל All-on-4 (r) חוסכת זמן וכסף על ידי החלפת התותב בגשר קבוע קבוע, שאינו מצריך מספר רב של פעולות השתלות שיניים.

MTC יכולה לעזור לך למצוא מרפאות שיניים מהימנות בחו"ל עבור השתלות All-on-4

פשוט הכנס את הפרטים שלך למטה כדי לקבל הצעת מחיר חינם והתקשרות חזרה מהירה. כאשר אתה צריך להחליף שיניים חסרות, ביקור אצל רופא שתלים ב-DFW הוא אחד המקומות הטובים ביותר להתחיל.

ב- Archpoint Dentistry, אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנו נשאלים היא אילו טיפולים כגון שיניים תותבות נשלפות עדיפים על שתלים מלאים של ארבע שיניים, ולהיפך.

רוב רופאי השיניים אינם מאמינים פשוט להסיר את כל השיניים ולהכניס שתלים כאשר אין בהם צורך

ישנן דרכים רבות להחליף מספר רב של שיניים חסרות בשתלים. טיפול חדשני כזה הוא הליך All-on-4 / Teeth in a Day. בפעולה אחת בלבד, תוכלו להחליף את כל סט השיניים החסרות ביום אחד.

השתלת שיניים בשיטת אול און פור All On 4 דרך אתר החיוך שלי my-smile.co.il

השתלים מחוברים לצמיתות לפה

כך שהם לא ישתחררו או יזוזו כמו שיניים תותבות. לא רק שהשיניים הנתמכות על ידי השתל שלך יכולות להישאר במקומן מבלי להחליק או צורך להסירן לצורך ניקוי, אלא שהשיניים שלך נתמכות על ידי השתל, הן לא ילחצו על רקמת החניכיים ולכן לא יהיו קשורות לתותבות של אי נוחות . … השתיל בין 8 שיניים בפה שלך, והחיוך שלך ישוחזר במלואו.

תידרש רמה גבוהה של עצם

כדי להחזיק את השתלים במקומם. ללא מספיק עצם בריאה, השתלים אינם יכולים להחלים כראוי ולספק תמיכה. הסיבה לכך היא שהם חורקים שיניים, וארבעה שתלים עשויים שלא להספיק כדי לספק את הכוח הדרוש להחזיק את התותבות.

עם שתלי All-on-4

אין צורך להחליף כל שן חסרה בנפרד. השיטה הנפוצה להחלפת הלסת התחתונה כולה היא שימוש בשילוב של שתל בודד וגשר שיניים הנתמך על ידי השתל. גשר דנטלי מאפשר לתמוך במספר שיניים על ידי שתל אחד בכל קצה במקום שתל אחד לכל שן. לאחר מכן הברג את התותבת/גשר בשיניים מלאכותיות על הברגים כדי להחזיר את יכולת הלעיסה המלאה.

להחלפת שיניים מרובות בשתלים דנטליים בו זמנית

Teeth in a Day משתמשת במצבים קליניים אידיאליים בהם מטופלים מחליפים שיניים תחתונות ו/או עליונות בו זמנית על ידי יצירת גשר קבוע והשתלות שיניים. תוכנית הטיפול להשתלת שיניים All-on-4 (r) תוכננה במיוחד כדי להקל על הליך החלפת פה מלא, לעזור לאנשים עם שיניים רעות, שיניים תותבות לא מתאימות, ואלה הזקוקים להחלפה מלאה של השיניים העליונות ו/או העליונות. …

העובדה הפשוטה שתוכנית דנטלית ליום אחד כוללת פחות הליכי השתלת שיניים מאשר תוכנית טיפול מסורתית של 4 שיניים לשיקום פה מלא הופכת השתלות שיניים לזולות יותר ביום אחד מאשר 4 השתלות שיניים

בכל הנוגע להחלפת כל השיניים במהירות האפשרית, קיימות שתי אפשרויות עיקריות: תותבת All-on-Four או תותבת עם הצמד.

שתלי All-on-4 מעניקים לך מלאות המונעת את המאפיינים השקועים הנראים עם אובדן שיניים

באמצעות שתלים, אתה תומך באופן טבעי בעצם בפה שלך, אשר בתורו משפיע על פרופיל הפנים שלך. שתלי All-on-4 הם גם בזווית כדי לספק מגע רב יותר באמצעות תמיכת עצם טבעית.

בעוד שהשתלת פה מלא בשיטות מסורתיות דורשת 8-10 שתלים לכל לסת

שיטת Nobel Biocare All-on-4 משתמשת בארבעה בלבד. אם נפעיל את האפשרות All-on-4, למטופלים יהיו ארבע אפשרויות להחלפת כל השיניים בלסת אחת. למרות שתלי All on 4 הם כלי נהדר עבור אנשים רבים, שיקום קשת מלא על 4 שתלים אינו אפשרות השתלת קשת מלאה.

 

למידע נוסף בתחום של השתלת שיניים בשיטת אול און פור All On 4 ניתן לבדוק כאן:

תפריט נגישות