חיפוש רופאי שיניים מומלצים

בנוסף להכשרה ולהכשרה מעשית חשוב לדעת כמה שנות ניסיון יש לרופא שיניים ברפואת שיניים קוסמטית. שאל את רופא השיניים כמה מהעיסוק שלו מוקדש לתחום זה.

תוכלו לבצע חיפוש מרפאת שיניים דרך אתר החיוך שלי My Smile

המציע שירותים של חיפוש רופא שיניים מומלץ עבור משתמשי האתר – ובחינם!

מקובל שרופאי שיניים יידעו ויעצו למטופליהם כיצד להשיג בריאות פה טובה יותר ותוצאות קוסמטיות רצויות עבור השיניים שלהם

רופאי שיניים רבים מספקים לא רק שירותי רפואת שיניים כלליים כמו עקירות שיניים, סתימות, בדיקות וניקויים, אלא גם שירותי רפואת שיניים קוסמטית כמו הלבנת שיניים, טיפול אינוויזליין והשתלות שיניים.

רופאי שיניים משחזרים ושומרים על בריאות השיניים על ידי אבחון

טיפול, הפעלה ורישום מחלות, כאבים, פציעות, עיוותים ואי נוחות גופנית באזור הפה והלסת. הם יכולים לעזור לך לטפל טוב יותר בפה, בחניכיים ובשיניים שלך על ידי ניקוי, בדיקות וטיפולים קבועים. ישנם כללים והנחיות ספציפיים שיש לעקוב אחריהם כאשר רופא השיניים שתבחר מגדיר ומבצע תוכניות טיפול למטופלים בוגרים המבקשים טיפול שיניים בניו יורק באמצעות תוכנית Medicaid.

תוכלו לבצע חיפוש מרפאת שיניים דרך אתר החיוך שלי My Smile

המציע שירותים של חיפוש רופא שיניים מומלץ עבור משתמשי האתר – ובחינם!

המפתח ליחסים טובים בין מטופל לרופא שיניים

הוא למצוא רופא שיניים שאתה סומך עליו לבריאות הפה שלך. הנה איך אתה ומשפחתך יכולים למצוא את ההתאמה הדנטלית הטובה ביותר לפיתוח חיוך בריא: ביקורים קבועים הם חיוניים לחיוך בריא, אז התחל בתיאור מה הכי מתאים לאורח החיים ולהיגיינת השיניים שלך. אם יש לך כמה המלצות לרופאי שיניים חדשים, אולי תרצה להתקשר מראש ולבקר ביותר מאחד מהם.

מצאו אנשים שאתם סומכים עליהם

חברים, קרובי משפחה וצוות – שמרוצים מהשירות והאיכות של רופאי השיניים שלהם. ההמלצות ניתנות על ידי אנשים שאתה סומך עליהם, והדרך הטובה ביותר למצוא רופאי שיניים בניו יורק היא לקבל חוות דעת כנה של מטופלים מרופאי שיניים. מצא רופאי שיניים המשתתפים בתוכנית ביטוח השיניים שלך.

תוכלו לבצע חיפוש מרפאת שיניים דרך אתר החיוך שלי My Smile

המציע שירותים של חיפוש רופא שיניים מומלץ עבור משתמשי האתר – ובחינם!

אם יש לך חששות, בקש מרופא השיניים לשלוח לך מספר הפניות למטופלים שתוכל להתקשר אליהם. כשאתה מחפש רופא שיניים חדש, אתה מחפש יותר מסתם מישהו שיצחצח שיניים. אתה רוצה לבחור רופא שיניים שיהיה חלק מכל צוות הבריאות שלך.

כאשר אתה מתחיל עם רופא שיניים חדש, זה תלוי בך להיות פרואקטיבי בטיפול השיניים שלך. אם אתם סובלים מחרדת שיניים, שאלו את רופא השיניים לגבי גישות מוצלחות שהוא יישם בחולים חרדים אחרים.

מחלקת הבריאות המקומית או המדינה שלך עשויה לדעת על תוכניות באזור שלך המציעות טיפול שיניים בחינם או בעלות נמוכה

לפני תחילת החיפוש, בדקו האם ביטוח השיניים שלכם מחייב לבחור מתוך רשימה של רופאי שיניים המשתתפים. אם אינך נהנה משירותי שיניים או מתקשה לספק אותם, מועצת הבריאות המקומית שלך או בתי ספר לרפואת שיניים סמוכים יכולים לעזור לך למצוא טיפול.

ישנם מגוון משאבים לטיפול שיניים, כולל מחלקות בריאות מקומיות, תוכניות ביטוח בריאות, בתי ספר לרפואת שיניים, ניסויים קליניים ומשאבים ממלכתיים ומקומיים. גם אם אינך חבר, תוכל לחפש ולראות רופאי שיניים ברשת השיניים Sun Life (r).

אינך מחויב להשתמש ברשת של רופאי שיניים

אך אתה מוזמן לבקר באחד מרופאי השיניים המוסמכים שלנו על ידי חיפוש אחר רשת השיניים Sun Life (sm). כאשר הסתכלנו על עשרים מאתרי רופאי השיניים המדורגים בראש, מצאנו כמה עובדות מעניינות על מידת השכיחות שלהם. אורתודנטים מובילים בתחום הפלטה ובאינוויזליין באזור פילדלפיה הם אתרי השיניים בדירוג מספר 1 שלנו מבית קידום אתרים של רופאי שיניים.

רופאי שיניים עובדים בסביבה תחרותית מאוד ונראה שיש יותר רופאי שיניים מאנשים שצריכים לתקן את השיניים שלהם

ב-Fine Dental, הרופאים הכלליים שלנו והצוות שלהם במנהטן, ניו יורק, משפרים לא רק את החיוך אלא גם את ההערכה העצמית של המטופלים. במרפאה של מידטאון מנהטן בניו יורק, ד"ר גארי קיי ורופאת השיניים סוניה מל האדזוביץ' מספקים היגיינת שיניים ופה למטופלים בכל הגילאים שהם צריכים.
למידע מורחב על חיפוש רופאי שיניים מומלצים באפשרותך לגלוש לאתר

 

הוא מומחה לכאבי שיניים ורופא שיניים כללי מניו יורק שמתמחה ברפואת שיניים קוסמטית ומקבל את Medicaid. SmilesNY רפואת שיניים קוסמטית ומשתלת בניו יורק היא מתקן טיפולי שיניים מקיף המנוהל על ידי רופאי השיניים המנוסים ד"ר סטיבן רות', ד"ר טימותי צ'ייס וד"ר קווין לושאק. משרד השיניים בניו יורק הוא מרפאת שיניים בניו יורק המטפלת בחולים בכל הגילאים.

ד"ר דברה גלסמן, קלינאית ידועה ורופאת שיניים קוסמטית בעיר ניו יורק, מציעה ללקוחותיה טיפולי שיניים וטיפול שיניים באיכות גבוהה ברמת חמישה כוכבים עם החמלה הגבוהה ביותר ותשומת הלב לצרכים ולדאגות של המטופלים.

Kids Care Dental נבחרה לרופא השיניים הטוב ביותר בסקרמנטו והיא נלהבת להעלות חיוך שמח לשארית חייך. הם מאמינים ששיניים וחניכיים בריאות עוקבות אחרי כשהילדים נהנים אצל רופא השיניים.

שתיית מים יכולה לעזור להפחית את הסיכון שלך, אבל אתה ורופא השיניים שלך צריכים לעבוד יחד כדי למצוא את הפתרון הטוב ביותר לטווח ארוך עבורך. המשך לקרוא כדי לגלות אם מים טובים לבריאות השיניים שלך.

תוכלו לבצע חיפוש מרפאת שיניים דרך אתר החיוך שלי My Smile

המציע שירותים של חיפוש רופא שיניים מומלץ עבור משתמשי האתר – ובחינם!

מטופלים עם בעיות דנטליות דחופות (למשל דלקות חניכיים

שיניים דפוקות או כאבי פה ששולחים אותם למיון עמוס מדי) מתבקשים להתקשר לרופא השיניים שלהם ולפתוח מרפאה לטיפול. מאגר המועמדויות מורכב מרופאי שיניים פעילים הרשומים על ידי איגוד השיניים האמריקאי, האקדמיה לרפואת שיניים והאגודה. בתגובה לסקר, רופאי שיניים בחדרי שיניים במדינה נבדקים לאיתור אמצעי משמעת כדי לוודא שהם פעילים, מורשים ובעלי מעמד תקין.

 

תפריט נגישות