המדריך המלא לתיירות במוזיאון העתיד של דובאי

מוזיאון העתיד של דובאי הוא פרויקט של מחלקת התרבות והתיירות – דובאי בשיתוף עם IBM.

המוזיאון יהווה חלל ייחודי שיחקור את העתיד ויציג בפני המבקרים טכנולוגיות חדשות המעצבות את חיינו, הערים והחברות שלנו.

הוא ימוקם בגשר אל-מקטום, בסמוך לצומת כביש שייח' זאיד, כביש האמירויות ודרך אל-ח'יל.

המבקרים יוכלו לחוות כיצד טכנולוגיה יכולה לשנות את חיינו לטובה.

מוזיאון העתיד - ובורג' ח'ליפה דובאי

מוזיאון העתיד – ובורג' ח'ליפה דובאי

מהו מוזיאון העתיד של דובאי ומה מייחד אותו?

מוזיאון העתיד הוא מוזיאון שאמור להיבנות בדובאי. זה יהיה מוזיאון אינטראקטיבי שיחקור את עתיד הטכנולוגיה, התחבורה, האדריכלות והעיצוב.

מוזיאון העתיד יהיה ביתם של מספר תערוכות שנועדו להראות למבקרים איך זה יהיה לחיות בעתיד. התערוכות נועדו להראות כיצד טכנולוגיה ועיצוב יכולים להשפיע על חיינו בעוד 20 שנה או יותר.

הסבר על התכונות וההדגשות שלו

מוזיאון העתיד של דובאי הוא מוזיאון שחוקר את עתיד הערים וכיצד הן ישתנו בעשורים הקרובים. זהו אחד המוזיאונים הראשונים שתוכננו עבור כל חמשת החושים והוא כולל מציאות מדומה, הולוגרמות, תערוכות אינטראקטיביות ועוד. המוזיאון תוכנן להיות חוויה לימודית לכל הגילאים.

למוזיאון העתיד של דובאי יש כמה מאפיינים ייחודיים שמבדילים אותו ממוזיאונים אחרים. ראשית, אין אובייקטים פיזיים בתצוגה – הכל דיגיטלי או וירטואלי. המשמעות היא שתוכלו ליצור אינטראקציה עם כל תערוכה באמצעות מסכי מגע או באמצעות אוזניות VR (אותן תוכלו לשכור בכניסה). למוזיאון יש גם קומה אינטראקטיבית המאפשרת למבקרים לחקור אזורים שונים על ידי הליכה בה ומעקב עם אוזניהם דרך צלילים שונים.

מה מוצג בתצוגה?

במוזיאון דובאי מוצגות מספר תערוכות. במוזיאון שלוש גלריות קבועות, שהן הגלריה לארכיאולוגיה, הגלריה לאמנות אסלאמית והגלריה להיסטוריה של הטבע. התערוכות בגלריות אלו מספקות למבקרים הצצה אל ההיסטוריה והתרבות של דובאי.

במוזיאון יש גם תערוכות זמניות, המשתנות מעת לעת כדי להציג היבטים שונים של ההיסטוריה והתרבות של דובאי. תערוכה כזו היא "ערים בלתי נראות: היסטוריות אבודות בערבית המודרנית". תערוכה זו עוסקת בחקירה כיצד נרטיבים היסטוריים אבדו במהלך הזמן.

סיור במוזיאון המתקדם בעולם בדובאי – מוזיאון העתיד דובאי

מוזיאון העתיד של דובאי הוא מוסד החוקר את עתיד החדשנות והיצירתיות.

המוזיאון נועד להיות מרחב בו המבקרים יכולים לחקור טכנולוגיות חדשניות ורעיונות יצירתיים של המחר, כמו גם לבחון את ההשפעה הפוטנציאלית של חידושים אלו על החברה. האוסף הקבוע של המוזיאון כולל תערוכות סוחפות שחוקרות נושאים כמו בינה מלאכותית, רובוטיקה, מציאות מדומה, הדפסת תלת מימד וחקר החלל.

מוזיאון העתיד של דובאי תוכנן להיות מרחב שבו מבקרים יכולים לחקור טכנולוגיות חדשניות ורעיונות יצירתיים למחר. האוסף הקבוע של המוזיאון כולל תערוכות סוחפות החוקרים נושאים כמו בינה מלאכותית, רובוטיקה, מציאות מדומה, הדפסת תלת מימד וחקר החלל.

למידע נוסף על תיירות וסיורים בדובאי – https://israel-dubai.co.il/

מוזיאון העתיד של דובאי הוא מגדלור לעתיד המוזיאונים

עם מוזיאון העתיד של דובאי, עתיד המוזיאונים סוף סוף הגיע.

מוזיאון העתיד הוא מגדלור לעתיד המוזיאונים. זהו מקום בו אנשים יכולים לחוות וללמוד על כל האפשרויות הממתינות בעתיד, תוך שהם מוקפים בכל מה שהשגנו עד כה.

המוזיאון נועד להיות חלל אינטראקטיבי המציע למבקרים דרכים שונות לעסוק בטכנולוגיות ורעיונות עתידניים. המבקרים יוכלו לחקור כיצד הטכנולוגיות הללו ישנו את חייהם וכיצד הן עשויות לעצב את עולמנו בעוד 20 שנה מהיום.

ביקור במוזיאון העתיד של דובאי

המוזיאון פתוח בין השעות 10:00-22:00 ומחיר כרטיסים למוזיאון העתיד בדובאי הוא 25 דירהם.

מוזיאון העתיד של דובאי הוא אטרקציה תיירותית פופולרית בדובאי. יש בו מגוון מיצגים המראים כיצד ייראו החיים בשנת 2050. המבקרים במוזיאון יכולים לצפות בבית מודפס בתלת מימד, במשרד העשוי מחומרים ממוחזרים, ואפילו בתערוכה תת-ימית הממחישה כיצד האוקיינוסים בעולם ישתנו עד 2050 המוזיאון כולל גם מונית ללא נהג שמציגה איזו תחבורה

האוספים במוזיאון העתיד של דובאי

מוזיאון העתיד של דובאי עוצב באופן שיהווה חלל לעתיד. זהו בעצם מוזיאון אינטראקטיבי שנועד ליצור מודעות לגבי עתיד העיצוב ועתיד החיים.

למוזיאון שני חלקים – The Living Lab, שהיא מרחב לניסויים ולמידה, ו-The Future Gallery, המציגה כיצד טכנולוגיות חדשות משנות את חיינו.

האוספים במוזיאון העתיד של דובאי כוללים את מעבדת החיים של איקאה, סיורי מציאות מדומה ועוד.

תפריט נגישות