מקום לאירוע עסקי

הקמת עסק לתכנון אירועים יכול להיות מפחיד ומכריע מכיוון שיש הרבה דברים לחשוב עליהם ולקבל החלטות. כולנו עוברים תקופות קשות בחיים ופתיחת מקום לחתונה או עסק היא ללא ספק חוויה מלחיצה. ללא קשר למצב, הקמת עסק משלך דורשת זמן רב. בעלות על מקום יכולה לשנות באופן דרסטי את לוח הזמנים של העבודה ולגרום ללחץ רב.

עבור מארגני אירועים החולמים להקים חברה לתכנון אירועים

חשוב לנהל את זמנם היטב. בכל הנוגע להזדמנויות של אירועים ארגוניים, על מקבלי ההחלטות להיכנס לאינטרנט ולברר אודות סוג האירוע שלהם בעת שכירת מתכנני אירועים. אם אתה קייטרינג תכוף, זו בחירה נבונה לאפשר ללקוחות שלך להביא ספקים משלהם. מתכנני אירועים יכולים גם לתכנן אירועים עבור חברות אחרות לפני שהם מחליטים.

חיבורי ספק יכולים להתקיים בכל מקום

אך מומחים ממליצים למארגני האירועים לבקר תחילה באירועי רשת מקומיים עם מתכנני אירועים ולחפש ספקים המצטיינים בענף המלונאות המקומי. המשמעות היא השתתפות באירוע נטוורקינג, ארגון בית פתוח למרחב שלך עם ספקים מקומיים ולהיות נוכח בירידים ואירועים רלוונטיים בתעשייה. בניית מערכות יחסים עם ספקים איכותיים יכולה להיות מועילה ביותר עבור מקומות וחברות סטארט-אפ, בין אם מדובר בבניית צוות ספקים מועדפים או בהקמת מקום לחתונה או חדר ישיבות.

הדרכים הטובות ביותר לקידום העסק שלך הן בתערוכות, תערוכות ואירועים אחרים בקרבתך, כגון יריד הסחר הבינלאומי בעיר ניו יורק או מרכז הכנסים הבינלאומי בסן פרנסיסקו.

אלפי אירועים אלה מתרחשים מדי שנה, ובמקרה של דינמיקה של B2C, אתה יכול גם לתכנן לעבוד על אירוע "B2B". ניתן למצוא אירועים מקומיים קטנים, בעוד שנדרש ניסיון מיוחד גדול יותר בתכנון אירועים.

כדי להישאר נאמנים לחברה שלך, בחר בקטגוריה תכנון אירועים ושירותי אירועים מקבוצת החברות והמקומות המקומיים. מצא יום אחד בחודש התואם את מה שיש לחנות המקומית שלך להציע ושלב אותו באירוע שלך. בחר מקום המתמחה באירוח אירועים כגון פסטיבלי מוזיקה, קונצרטים או פגישות עסקיות במסעדה מקומית. בקבוצה מוסיקה מקומית לעסקים, בחר בקטגוריה "אולם קונצרטים" עבור מקומות המוקדשים למוזיקה חיה.

אינך רוצה לשכור אולם גדול מדי או אירוע שמרגיש יקר מדי עבור המשתתפים

ואתה מבזבז את התקציב שלך על שטח שאתה לא צריך. הוספת שותף השקעה שבבעלותו מקומות יכולה לעזור לך למזער את הסיכון ולשתף חלק מעלויות ההפעלה הקשורות לעסק זה. הזמנת חדרי האירועים שלכם הינה הוצאה הונית, לכן אתם זקוקים למימון כדי שתוכלו להתחיל לפעול ואולי להישאר פעילים לפרק זמן מסוים.

אם ברצונך למשוך יותר לקוחות ארגוניים

הגדר אירוע רשת עסקית בחינם כדי להראות מה אתה יכול לעשות, התחבר באופן אישי, הציג את כישוריך באופן מקוון והביא אנשים שאולי ירצו לדבר איתך. אם אתה מכניס את הכסף שלך למסיבה או לאירוע שמראה את כישוריך (ומדוע צריך לערוך במקום זה את החתונה הגדולה או האירוע הארגוני שלך), זוהי דרך נהדרת להפגין את כישוריך ולהראות לעולם את מה שהראית באינטרנט.

מה ניתן להשיג על ידי תכנון אירוע B2C לא ניתן להשיג על ידי ארגון אירוע B2B

אך מה ניתן להשיג על ידי תכנון ותכנון? AB 2B אירוע עסקי לעסקים הוא דרך נהדרת לארגן את אירועי B1C העסק שלך וגם את אירועי הלקוחות. בין אם אתה מנהל את חברת התוכנה שלך, תעשיית ביטוח הבריאות או חברת מדיה עם תוכנית מילניום, ישנן דרכים רבות עבורך לנהל חברת תוכנה או אירועים עסקיים בענף הבריאות והביטוח.

אופן הקמת מקום פשוט כמו אבטחת בניין איכותי במיקום עסקי טוב

לדוגמא, אינך רוצה לבנות חנות אירועים יוקרתית באזור בו התושבים מחפשים מחירי רחוב בינוניים – או גבוהים יותר. במקום זאת, אני ממליץ להקדיש זמן רב ללמוד בדיוק כיצד ברצונך לשווק את המקומות שלך. מיקום הבניין הוא חלק בלתי נפרד מהעסק שלך, כך שתוכל לשלוט כיצד חללך מתוכנן באופן אינדיבידואלי, איזה סוג אירועים אתה רוצה לארח ואיזה אוכל אתה מכין.

אם אינך משתמש בפסטיבלים ובאירועים קהילתיים הסמוכים לקידום העסק שלך

אתה מתגעגע להזדמנות חשובה לצמוח. אם אתם מתכננים אירוע רחוק, קחו בחשבון מקומות שנמצאים כעת בשיפוץ או שטרם נפתחו. אתה גם רוצה לרשום את חברת ניהול האירועים ואת שם החברה שלך, גם אם אינך זקוק להסמכה או רישיון רשמי כדי להפוך למתכנן אירועים.

תפריט נגישות