עבודה בארצות הברית

עבודה עבור הממשלה הפדרלית תעזור לך להגיש מועמדות לעבודה עם USAJOBS. הנה מידע על הזדמנויות עבודה בארצות הברית, כולל ויזות עבודה, גרין קארד, הגרלת גרין קארד וטיפים כיצד להימנע מהונאות ויזה. קבלת אשרת עבודה כעובד זר, תזדקק לויזה כדי להגיש בקשה לעבודה בארצות הברית. לכל סוג ויזה דרישות, תנאים והגבלות ייחודיים. שירותי אזרחות והגירה (USCIS) מפעיל את דף האינטרנט של ארה"ב לסקירה כללית של כל קטגוריית עובדים וסוג ויזה.

בקשה לעבודה

ניתנת לעובדים בעלי אשרת עבודה זמנית (H-1B (1) ו-E-3); מבטיח שהמשכורות שלך ניתנות להשוואה ואינן משפיעות על שכרם של העובדים המקומיים; יכול להשתחרר בעוד כשבוע. תעודת עבודה – מונפקת לעובדים בעלי אשרת עבודה שיכולה להביא לקבלת גרין קארד; מבטיח שאף עובד מיומן מקומי לא יוכל לבצע עבודה בשכר דומה; זה עשוי לקחת 6-24 חודשים.

אם יש לך כישורים וכישורים ספציפיים

מעסיקים יכולים לתת חסות לויזה שלך, אבל זה יכול להיות קשה להשיג. ברוב המקרים, קבלת אישור לעבוד בארצות הברית כזר היא חלק מתהליך בקשת הויזה. אורח עסקי זמני. בנסיבות מסוימות, ייתכן שתוכל גם לעבוד בארצות הברית אם אתה סטודנט בינלאומי או מבקר חילופי. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית ורוצה לעבוד כאן, אתה בדרך כלל צריך להגיש בקשה לויזה עם מחלקת המדינה של ארצות הברית (DOS), אלא אם כן נדרשת ויזה לאנשים ממדינת האזרחות שלך.

יש להגיש בקשה לכל הויזה בשגרירות ארה"ב בארצך

כדי להיות זכאי לויזה F1, עליך להיות רשום במשרה מלאה במוסד אקדמי או בתוכנית הכשרה לשפות בארצות הברית, להוכיח תמיכה כספית מספקת להשלמת לימודיך, ועליך להוכיח שאינך מתכוון לעזוב את מקום מגוריך הזר. . … ארצות הברית היא מדינה שקשה להיכנס אליה בשל עמדתה הנחרצת בנוגע להגירה, אך ישנן מספר תוכניות וויזה זמינות עבור קטגוריות מסוימות, לכן עליך לוודא שאתה בוחר את האחת הנכונה, כמו J-1 . תכנית חליפין המאפשרת לסטודנטים ואנשי מקצוע לצבור ניסיון בעבודה וחילופי תרבות עד 18 חודשים.

זה יכול לעזור אם יש לך מעסיק שמוכן לתת לך חסות

אבל זה נדיר ביותר, אלא אם כן אתה יכול למצוא עבודה בחברה רב לאומית ולעבור לסניף בארצות הברית כדי לקבל כניסה לארץ. במקרה זה, תצטרך לנקוט בצעדים נוספים כדי לקבל אישור עבודה בארצות הברית. אם הדבר אינו אפשרי, עקב דרישות הוויזה המחמירות, תצטרכו להגיש מועמדות לעבודה לפני הכניסה לארצות הברית. אם יש לך את השילוב הנכון של מיומנויות, השכלה ו/או ניסיון בעבודה, ייתכן שתוכל לחיות ולעבוד לצמיתות בארצות הברית על ידי הגשת בקשה לאשרת מהגר במקום עבודתך.

סיווג הויזה לעבודה זמנית מאפשר למעסיקים להעסיק אזרחים זרים ולהגיש בקשה להעסקה לתפקידים מסוימים לפרקי זמן מוגבלים

רוב העובדים הזמניים חייבים לעבוד אצל מעסיק שהגיש בקשה ובעל יכולת מוגבלת להחליף מקום עבודה. לכן, יש אנשים שנאלצים להמתין זמן רב כדי להגיש בקשה לשינוי סטטוס (אם הם כבר בארה"ב) או לקבל אשרת הגירה (אם הם פונים בשגרירות או קונסוליה של ארצות הברית), גם לאחר המעסיק שלהם. הגיש בקשה. אושר על ידי USCIS.

תקנות ההגירה מגבילות מאוד את זכותם של סטודנטים בינלאומיים לעבוד מחוץ לקמפוס

סטודנטים בלתי חוקיים אינם יכולים לשמור על מעמד הסטודנטים שלהם ב-F-1 ומסתכנים בביטול ויזת ה-F-1 שלהם. בארצות הברית יש כללים נוקשים לסטודנטים בינלאומיים שרוצים לעבוד בזמן הלימודים. סטודנטים בינלאומיים במשרה מלאה עם סטטוס F-1 נוכחי יכולים בדרך כלל לעבוד בקמפוס עד 20 שעות שבועיות במהלך השיעורים הנוכחיים ועד 40 שעות שבועיות כאשר השיעורים אינם.

לא ניתן להעסיק סטודנטים עם F-1 בתוקף מחוץ לקמפוס מבלי לעמוד בדרישות וקבלת אישור רשמי

סטודנטים, בוגרים טריים ואנשי מקצוע יכולים להגיש בקשה לאשרת J-1, המזכה לעבודה זמנית בארצות הברית. מעסיקים המבקשים למלא תפקידים מיומנים מסוימים יכולים להגיש בקשה לויזה H. חוק ההגירה הנוכחי בארה"ב מספק מספר דרכים לכניסה של עובדים זרים לארצות הברית כדי לעבוד על בסיס זמני או קבוע.

מציאת עבודה עם ארגון במדינה שלך שיש לו משרדים בארצות הברית והזדמנויות רילוקיישן עשויה להיות הדרך הקלה ביותר עבור עובדים זרים למצוא עבודה במדינה

זכור ש-95% מהחברות בארה"ב בהחלט לא יציעו לך ויזת חסות מכיוון שכפי שראינו קודם, הן די מרוצים מהגיוס מקומי. זה קורה בדרך כלל בגלל שהם יכולים למצוא בקלות מישהו כמוך במקום, או בגלל שאתה לא זכאי לויזה שהם יכולים לתת חסות.

הסיבה לכך

היא שהמעסיק שלך חייב לספק ערבות עבור הויזה שלך, והמקבל בדרך כלל ערב לכך. תלוי לאיזו ויזה אתה זכאי, ייתכן שיהיה עליך לסנן רק חברות המספקות ערבויות לאזרחיך. כשמגישים מועמדות לעבודה בארצות הברית, דבר חשוב נוסף הוא לציין את סוג הויזה שיש לכם או רוצים לקבל, ולהזכיר שאתם צריכים ספונסר.

סביר להניח שיהיו לך מספר אפשרויות לקורות החיים שלך

בהתאם לסוג המשרה אליה אתה מגיש מועמדות. מכיוון שחברת היעד והגישה אליה יהיו שונים לחלוטין בהתאם לויזה האידיאלית שלך, המצב שלך והפרופיל שלך, כמו גם תוכנית הקריירה שלך שזה עתה הגדרת. כפי שאמרתי קודם, אם אתה רוצה שזה יעבוד, תצטרך להתאים את מסלול הקריירה שלך או את הציפיות שלך על סמך המציאות. כדי לקבל עבודה בארצות הברית כזר, אתה צריך להציג את עצמך בצורה הטובה ביותר.

היכרות עם הלקוחות הפוטנציאליים שלך יכולה לקבוע את הגישה שלך למציאת עבודה ולהציע איזו מדינה יכולה להציע לך את ההזדמנויות הטובות ביותר

מנועי חיפוש כמו לינקדאין ואפילו קרייגסליסט יכולים להפוך לחלק בלתי נפרד מחיפוש העבודה שלך. מנוע החיפוש ימצא עבורכם את כל המשרות הפנויות הטובות ביותר בחברות הנכונות, תוך התחשבות בויזה שלכם, בתפקיד ובמה שאתם רוצים לעשות.

מכתב מהמעסיק שלך על נייר מכתבים של החברה המציין את שם העבודה

שעות העבודה, תאריך ההתחלה ושיעור השכר. מכתב מהמשרד לענייני סטודנטים זרים המאשר את זכותך לעבוד. לאחר אישור/אישור הבקשה, על המעסיק להגיש בקשה לויזה עם USCIS. שלישית, עובד זר שכבר נמצא בארצות הברית עם כישורי ויזה זמניים יכול להגיש בקשה ל"התאמת סטטוס" לישיבת קבע לאחר אישור העתירה של המעסיק, אם קיים מספר ויזה.

התנאים שעליך לעמוד בהם וכמה זמן אתה יכול לעבוד בארצות הברית תלויים בסוג מעמד ההגירה המוענק על ידי המחלקה לביטחון המולדת (DHS).

תפריט נגישות