קירות מחורצים – מה הם?

קירות מחורצים

קירות מחורצים נקראים גם לוחות מחורצים. מדובר על נדבך משמעותי וגם מרכזי בכל הקשור לבנייה ועיצוב של חנות. על גבי הקירות המחורצים, מוצגים המוצרים שנמכרים בחנות. קחו בחשבון שלאופן הצגת המוצרים, יש חשיבות גדולה בכל הקשור לחוויית הלקוח ובכלל להתרשמות שלו מהחנות. באמצעות קירות מחורצים, אפשר להציג את המוצרים בצורה אסתטית, מעוצבת, עכשווית וכמובן מודרנית. כמו כן, הם מקלים משמעותית גם על בעיות אחסון ומאפשרים חיסכון בשטחי אחסון, שכן אפשר להשתמש בהם על מנת לנצל במקסימום את שטח החנות.

סוגים של קירות מחורצים

יש מגוון סוגים של קירות מחורצים. למעשה, הם מגיעים בכל מיני מידות, מבחר צבעים וכמו כן אפשר לבחור את הרווחים שיהיו בין החריצים ללוחות עצמם. אגב, אפשר גם לחבר להם אביזרים משלימים, כמו מדפים, קוצי תלייה, ווים, זרועות, מתלים ועוד.

חומרי הגלם מהם מיוצרים הקירות המחורצים

אלו הם חומרי הגלם העיקריים: פלסטיק (PVC), עץ MDF ואלומיניום. אם תבחרו באלומיניום, תוכלו לקבל קיר מחורץ עם תצוגה מרשימה ואפילו לצור קירות כוח. לוחות אלומיניום מחורצים קיימים בצבעים שחור, אנודייז, לבן וצבעוני. אם תבחרו בעץ MDF, תוכלו לקבל קיר מחורץ חזק במיוחד וכזה המתאים לנשיאה של משקלים כבדים. לוחות MDF קיימים בצבעים שחור, לבן, שמנת, מייפל ואלומיניום.

אם תבחרו בפלסטיק, תוכלו לחתוך אותו על פי הגודל הנדרש עבורכם. גם הפלסטיק בדומה לאלומיניום ולעץ, מגיע במבחר צבעים כמו, פרוסט, צהוב, כחול, אדום, כתום, ירוק ושקוף. מומלץ לבדוק את החומר הגלם המתאים ביותר שישמש לקירות המחורצים ויתאים גם לאופי ועיצוב החנות.

אין ספק שמומלץ מאוד להשתמש בקירות מחורצים, שכן מדובר על פתרון אפקטיבי להצגת המוצרים ועל כן המון חנויות עושות בו שימוש.

מתקני תצוגה נוספים שכדאי להכיר

יש כל כך הרבה סוגים של מתקני תצוגה וקצרה היריעה מלדבר על כולם.
נתמקד במומלצים שיש בהם:

  • מתקני תצוגה שהם סטנדים – ניתן להתאים אותם לצרכים של המותג, לגודל ולסוג המוצרים שיונחו עליהם. הם מגיעים בשלל עיצובים.
  • מערכות תלייה – מתקני תצוגה מודולריים המשמשים להצגת מוצרים בתלייה. ניתן לראות אותם בחנויות בגדים. הם יוצרים סדר וארגון בפריטים המוצגים עליהם. הם משפרים את חווית הלקוח.
  • מערכות שילוט – אי אפשר לדבר על מתקני תצוגה מבלי להזכיר את השילוט. הוא מסייע בהכוונה, במתן מידע על המוצרים וכמו כן מוריד עומס מהמוכרים. יש כל מיני מערכות שילוט כמו, שילוט פוסטרים וקאפות בתלייה פנורמית, שילוט המוצמד לקיר, שילוט בתלייה מהתקרה ועוד.

איפה מומלץ לרכוש קירות מחורצים ומתקני תצוגה נוספים?

ההמלצה היא לחפש חברות המתמחות בייצור, עיצוב ומתן פתרונות לעיצוב ומסחור חזותי.
יש לקרוא כמה שיותר המלצות על החברות אם באמצעות כרטיס העסק המופיע בגוגל ואם באמצעות אתר החברה ודף הפייסבוק שלה. לאחר שמצאתם חברה מומלצת, אפשר להמשיך לשלב הבא ולבדוק את הקירות המחורצים ומתקני התצוגה שהיא מציעה וכמובן גם לברר את העלויות.

תפריט נגישות